Sokolovsko: Osobní vozidlo narazilo do kamionu

Sokolovsko: Osobní vozidlo narazilo do kamionu
Po nárazu osobního auta do stojícího kamionu a stojanu čerpací stanice u silnice D6 ve směru ze Sokolova na Loket zůstala uvnitř zaklíněna jedna zraněná osoba. Přivolaní hasiči zraněného vyprostili a předali posádce záchranné služby.

Spolujezdec z havarovaného vozidla byl bez zranění. Hasiči se postarali o únik provozních kapalin a asistovali při naložení vozidla na odtahovou službu.

Nehoda se stala v sobotu v pozdních nočních hodinách, a to mimo komunikaci D6, provoz tak nebyl omezený.

Dopravní nehoda z pohledu Policie ČR.
V sobotu 30. října letošního roku došlo krátce po 22. hodině na čerpací stanici na dálnici D6 k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že dvaadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda, jedoucí po dálnici D6 ve směru od Sokolova, zřejmě při vjezdu na čerpací stanici nepřizpůsobil rychlost tomuto manévru. Při odbočování na čerpací stanici měl nejdříve vjet mimo pozemní komunikaci, poté narazit levou přední částí vozidla do valu hlíny, ovšem ani to ho nezastavilo a pokračoval dále v jízdě. Následně měl narazit do zadní části zaparkovaného návěsu a nakonec do stojanu čerpací stanice, kde zůstal zaklíněn ve vozidle.

Po příjezdu policejní hlídky se dvaadvacetiletý řidič podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,77 promile.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění dvaadvacetiletého řidiče, který byl převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován.

Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 420 tisíc korun.

Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.Zdroj:  fb HZS Karlovarského kraje
            Policie ČR, nprap. Jakub Kopřiva

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!