Region: Krušné hory navštívila paní Zima i s policejními preventistkami

Region: Krušné hory navštívila paní Zima i s policejními preventistkami
Krušné hory již konečně navštívila paní Zima a návštěvníci hor začali sněhovou nadílku využívat především na sjezdovkách SKI areálů. Proto se také policejní preventistky z Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje za návštěvníky ve čtvrtek 19. ledna 2023 vydaly a obohatily je nejen o preventivní rady, ale i o preventivní materiál a dárečky.

Návštěvníci- řidiči mohli od preventistek dostat informační letáček s radami, jak správně zabezpečit své vozidlo a majetek a vyhnout se tak potížím se zloději. Krom rad si odnesli ale také dárečky v podobě škrabky na okno či parkovacích hodin s měřičem dezénu. 

Návštěvníci – lyžaři si z preventivních rad mohli vyslechnout zejména informace, jak zabezpečit své lyžařské vybavení v případě, kdy zrovna nelyžují; jaké jsou možnosti uložení těchto věcí v lyžařském areálu; jaké vybavení by při lyžování a pohybu na sjezdovce rozhodně nemělo chybět atd. Krom preventivních rad pak dostávali dárečky v podobě reflexních nákrčníků, pásků na ruce a ti nejmenší i reflexní nálepku na helmu či reflexní přívěsek. 

Návštěvu hor budou policejní preventisté v zimním období opakovat i v dalších lyžařských střediscích, a tak se návštěvníci mohou na setkání s nimi těšit i příště. 

por. Mgr. Lucie Machalová 

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!